• Verzenden binnen 3 werkdagen
  • Verzendkosten 6,95
  • Afhalen di t/m za tussen 10:00 en 17:00

4.8Out of 222 Reviews

Lyocell woven jumpsuit - graphite

Phae Woman Lyocell woven jumpsuit - graphite

€199,95

Productomschrijving

Comfortabele jumpsuit gemaakt van superzachte geweven lyocell stof, piece-dyed voor een zachte, ingedragen look & feel.
Dankzij de verlaagde taille is deze jumpsuit ook geschikt voor langere vrouwen (joepie!). De dubbele riemlussen zorgen voor een eenvoudige aanpassing van de lengte. Met de meegeleverde riem kun je de taille naar de gewenste positie tillen en een bloeseffect creëren.
De pijpen zijn losvallend en kunnen gemakkelijk worden opgerold voor een relaxte look of om de pijplengte te verkorten.
Gedetailleerd met een blinde drukknoopsluiting, splitten bij de mouwboorden, een verborgen borstzak, achterzak en zakken in de zijnaad.

Stylingtip: draag hem als broek, met de bovenkant naar beneden en de mouwen om de taille geknoopt.

Lange pasvorm, losvallend aan de pijpen
Steekzakken in de zijnaad
Zachte piece-dyed lyocell
Dubbele riemlussen
Geleverd met riem

Het model op de foto is 178 cm lang en draagt ​​maat S.
Kies je eigen maat. Of wanneer u tussen twee maten in zit: kies de kleinere maat.

SPECIFICATIES
Pasvorm: Ruime pasvorm, geschikt voor lange mensen. Kies uw eigen maat, of wanneer u tussen twee maten in zit, kies de kleinere maat.

Was- en verzorgingsadvies:

Speciaal geverfde kleuren kunnen vervagen of afgeven, wassen met vergelijkbare kleuren. Om het kledingstuk in optimale conditie te houden, raden we aan het binnenstebuiten te wassen in een wasnet, met een koud wasprogramma voor delicate kledingstukken. Wassen voor het eerste gebruik.
Materiaal: 100% lyocell, garment dyed

Related articles
Inloggen

Wachtwoord vergeten?

  • Al je orders en retouren op één plek
  • Het bestelproces gaat nog sneller
  • Je winkelwagen is altijd en overal opgeslagen

vergelijk0

Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »